Zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem klimatyzacji w Starych Babicach i okolicach. System ten stał się popularny w wielu domach ze względu na komfort termiczny, a tym samym poprawę jakości życia. Aby korzystać z tych udogodnień, należy zlecić profesjonalnej firmie montaż klimatyzacji. Nasi wykwalifikowani instalatorzy mają odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do przeprowadzenia fachowego montażu. Ważny jest odpowiedni wybór miejsca, prawidłowe podłączenie oraz właściwe osadzenie jednostek.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja, że system zostanie zainstalowany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Zapewni to bezpieczną pracę oraz zminimalizuje ryzyko wystąpienia awarii.

Zyskaliśmy już duże grono zaufanych klientów. Przeprowadzaliśmy montaże klimatyzacji w Ożarowie, Warszawie, Łomiankach i okolicznych miejscowości.

Montaż klimatyzacji w domu i mieszkaniu

Przeprowadzamy montaże klimatyzacji w domach i mieszkaniach. Wielu naszych klientów przed instalacją rozważa, w którym miejscu zainstalować urządzenie. Istnieje kilka możliwości. Podczas wyboru lokalizacji klimatyzacji warto wziąć pod uwagę miejsce, w którym spędza się najwięcej czasu. Przy tym należy pamiętać, że pomieszczenia po stronie południowej oraz zachodniej budynku wymagają najwięcej chłodzenia. Gdy wybrano już pomieszczenie, następuje wybór konkretnego miejsca. Klimatyzatory ścienne można zamontować m.in. pod sufitem, nad oknem, pod parapetem lub we wnęce, jeśli taka jest w pokoju.

Nie można zapomnieć o tym, że urządzenie musi mieć swobodny dostęp do powietrza – nie można go zasłaniać meblami czy zasłonami.

Na rynku dostępne są również klimatyzatory przypodłogowe, kasetonowe oraz ścienno-podsufitowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu.