W ofercie naszej firmy znajduje się klimatyzacja. W Ożarowie i okolicach przeprowadzamy profesjonalny montaż oraz serwis systemów. Jeśli szukają Państwo ekspertów, którzy zapewnią wygodę i świeże powietrze przez cały rok, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz doświadczony zespół montażystów zapewni szybką i fachową instalację klimatyzatora oraz dostosuje system do Państwa potrzeb i możliwości przestrzennych.

Można na nas liczyć również w zakresie regularnej konserwacji i serwisowaniu urządzeń. Jest to kluczowe dla długotrwałego działania klimatyzacji. Klienci zgłaszają się do nas w przypadku wystąpienia usterki urządzenia. Szybko zdiagnozujemy problem i przeprowadzimy niezbędną naprawę, aby mogli Państwo dalej cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem.

To, co wyróżnia nasze usługi to doświadczenie w branży, profesjonalizm i rzetelność. Zaufało nam już wielu klientów, powierzając montaż klimatyzacji w Łomiankach, Warszawie, Ożarowie i okolicznych miejscowości.

Jakie klimatyzacje montujemy?

Zajmujemy się montażem klimatyzacji typu split oraz multi split. Rodzaje te różnią się m.in. pod względem wydajności oraz systemu instalacji. Klimatyzacja:

  • typu split – składa się dwóch głównych jednostek: jednej zewnętrznej i jednej wewnętrznej. Jednostka zewnętrza zawiera kompresor oraz wentylator, jednostka wewnętrzna zawiera parownik oraz wentylator. Połączone są one rurami, przez które przepływa czynnik chłodniczy. Klimatyzacja jest stosunkowo cicha. Polecana do mieszkań i domów;
  • typu multi split – w tym przypadku jednostka zewnętrza może obsługiwać kilka jednostek wewnętrznych. Oznacza to, że klimatyzować można różne pomieszczenia w jednym budynku, korzystając z jednego systemu zewnętrznego. Rozwiązanie to jest zwykle stosowane w dużych domach oraz biurach.

Przed dokonaniem wyboru warto rozważyć indywidualne potrzeby użytkowników oraz możliwości budynku.