W naszej firmie Komfort House specjalizujemy się w usługach wykończenia wnętrz w Warszawie. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie w bardzo atrakcyjnych cenach!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach wykończeniowych – nasza sprawdzona ekipa pomoże w realizacji wszystkich Państwa projektów. Dokładamy starań, aby wnętrza, nad którymi pracujemy, były zawsze precyzyjnie i stylowo wykończone. Realizujemy prace od A do Z i elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klientów.

Jesteśmy skoncentrowani na Państwa zadowoleniu – dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca była całkowicie udana!

Nasza firma Komfort House zajmuje się prowadzeniem różnych prac wykończeniowych we wnętrzach domów, mieszkań, apartamentów, a także w innych budynkach. Wykonujemy usługi wykończeniowe zarówno w nowych obiektach, w tym także jako wykończenia mieszkań „pod klucz”, jak również w tych już istniejących – przeprowadzamy kapitalne remonty wraz z wykończeniem wnętrz.

W naszej ofercie znalazła się szeroka gama prac, dzięki którym możemy przygotować dla Państwa stylowo wyglądające, funkcjonalne wnętrza w różnorodnych metrażach. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

Nasza oferta wykończenia wnętrz obejmuje między innymi:
• wykończenie ścian – naprawy powierzchni ścian, tynkowanie i gipsowanie, gruntowanie ścian, malowanie farbami, tapetami, montaż okładzin dekoracyjnych i inne
• wykończenie podłóg – kładzenie podłóg z płytek ceramicznych, w tym także wielkoformatowych, drewna naturalnego, paneli podłogowych, montaż listew przypodłogowych i inne
• zabudowa kartonowo-gipsowa – wykorzystujemy płyty K-G do wykonania sufitów podwieszanych, ścianek działowych oraz innych typów zabudów i inne
• wykończenie łazienki – układanie płytek ceramicznych, biały montaż – montaż kabiny, brodzika, wanny, umywalki, WC, bidetu, montaż armatury łazienkowej i inne
• wykończenie kuchni – montaż płytek lub innych materiałów, mebli kuchennych, AGD i inne
• i inne prace wykończeniowe na zamówienie klientów

Nasza firma Komfort House przeprowadza wykończenia wnętrz w Warszawie z naciskiem na dokładność oraz jakość – zatrudniamy pracowników posiadających wieloletnią praktykę w swojej branży, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu obsługę na tak wysokim poziomie.

Zapewniamy pomoc w doborze najlepszych materiałów wykończeniowych. Współpracujemy również z biurem projektowym, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę. Stale nadzorujemy zlecone nam prace i gwarantujemy terminowość ich realizacji.

Do zleceń podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, służąc fachową poradą, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w realizacji swoich projektów – także tych skomplikowanych oraz nietypowych.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych usług wykańczania wnętrz, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy wyczerpująco odpowiedzią na wszystkie z nich, a także będą mogli przygotować indywidualną ofertę zgodnie z Państwa wymaganiami.

Komfort House – wykończenia wnętrz Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!