Firma Komfort House ZBIGNIEW BĄBEL – usługi remontowo-budowlane Łomianki – została założona w 1999 roku. Naszym głównym celem jest świadczenie kompleksowych usług remontowych i budowlanych oraz w ramach wyposażenia wnętrz.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Łomiankach, ale zapewniamy naszym klientom profesjonalną pomoc, świadcząc SZEROKO POJĘTE USŁUGI WNĘTRZARSKIE PREMIUM usługi remontowo-budowlane – MEBLE NAWYMIAR ORAZ BLATY Z KOMPOZYUTU Warszawa – ŁOMIANKI – BABICE STARE i w okolicznych miejscowościach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, I NASZYM WYKFALIFIKOWANYM ZESPOLE PRACOWNIKÓW Z PASJĄ możemy dostarczać Państwu usługi na wysokim poziomie.
Skoncentrowane na potrzebach klientów,

Zajmujemy sięPROFESJONALNIE prowadzeniem prac zarówno w obiektach mieszkalnych – domy,APARTAMENTY, mieszkania, RESTAURACJE jak również w obiektach użyteczności publicznej, SZKOŁACH .URZĘDACH I firmach PRYWATNYCH ORAZ innych przestrzeniach.

Komfort House – FACHOWE solidne I W ROZSĄDNYCH CENACH remonty Warszawa, Łomianki – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną na stronie!

Świadczymy szereg różnych usług remontowych i budowlanych – gipsy, ścianki, sufity g/k, Armstrong i inne, gresy, podłogi drewniane, świadczymy również prace hydrauliczne, elektryczne, przeprowadzamy montaż sanitariatów, kabin PRYSZNICOWYCH i paneli hydromasażu, a także zajmujemy się wieloma innymi czynnościami związanymi z remontem.

Przygotowujemy projekty i wizualizacje wnętrz we współpracy z najlepszymi projektantami wnętrz. Nasze aranżacje odzwierciedlają gusta klientów i cechują się optymalną funkcjonalnością – niezależnie od metrażu pomieszczeń.

Poza pracami remontowymi i budowlanymi oferujemy Państwu także nowoczesne wyposażenie wnętrz. Wykonujemy na zamówienie kompozytowe blaty z Kerrock do kuchni oraz do łazienek. Z ZINTEGROWANYM ZLEWEM LUB UMYWALKĄ Także realizujemy meble na wymiar – kuchnie, łazienki, garderoby. SZAFY I SZAFKI TV W NIE TYPOWYM WYMIARZE ORAZ NIE TYPOWY KSZTAŁT WEDŁÓGPROJEKTU IINDYWIDUALNEGO ZAPOTRZEBOWANIA

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty – usługi remontowe Warszawa, usługi remontowe Łomianki –USŁUGI REMONTOWE PREMIUM jesteśmy stale do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub on-line w celu uzyskania dokładnych informacji.

Komfort House – remonty Warszawa, remonty Łomianki – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!