W naszej firmie Komfort House zapewniamy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi glazurnicze – Warszawa to główny obszar, na którym prowadzimy swoją działalność, ale jesteśmy dostępni także dla klientów z okolicznych miejscowości. Zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie!

Już od 1999 roku prowadzimy fachowe usługi budowlane, remontowe i wykończeniowe w Warszawie, w ramach których zajmujemy się także glazurnictwem. Zapewniamy pełną obsługę w ramach wykończenia różnych wnętrz – domów, mieszkań, apartamentów, obiektów użyteczności publicznej, firm prywatnych oraz innych przestrzeni.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony, dlatego dokładamy starań, aby spełnić wszystkie Państwa wymagania!

W naszej ofercie znalazły się także kompleksowe usługi glazurnicze – układanie płytek ceramicznych w różnych kształtach i formatach, w tym płytek ściennych i podłogowych. Zajmujemy się wykańczaniem łazienek, kuchni, korytarzy, a także innych wnętrz, w których chcieliby Państwo zastosować glazurę.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje szeroką gamę prac glazurniczych – kładziemy nacisk na dokładne wykończenie i estetykę. Na pewno będą Państwo zadowoleni z oferty naszej firmy!

Nasza oferta usług glazurniczych obejmuje między innymi:
• skucie starych płytek ceramicznych
• przygotowanie ścian i posadzek pod montaż płytek
• układanie płytek różnych typów – glazura, gres, terakota, mozaika ceramiczna, dekorów
• zabudowa wanny i brodzika płytkami ceramicznymi
• przygotowywanie półek z glazury
• układanie cokołów z płytek
• wykonanie otworów w płytkach
• szlifowanie narożników
• fugowanie
• i inne prace glazurnicze

Specjalizujemy się zarówno w wykańczaniu małych wnętrz, jak również dużych przestrzeni. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym nam na szybkie i sprawne układanie płytek ceramicznych zgodnie z życzeniami naszych klientów. Nasi pracownicy to osoby wszechstronnie przygotowane do prowadzenia prac wykończeniowych. Współpracujemy również z biurem projektowym, z którym możemy zapewnić Państwu pomoc w wyborze najlepszych materiałów oraz aranżacji całego wnętrza.

Nasza firma Komfort House podchodzi indywidualnie do każdego projektu zleconego przez klientów. Chcemy, aby współpraca z nami była całkowicie udana, dlatego też kładziemy nacisk na jakość naszych prac. Możemy zagwarantować Państwu także terminowość ich realizacji.

Wyróżniają nas przystępne ceny usług glazurniczych w Warszawie. Stosujemy korzystny cennik prac, dzięki czemu nasi klienci nie muszą płacić za obsługę wysokich cen. Zlecenia wyceniamy indywidualnie – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą, aby umówić się na spotkanie i uzyskać więcej informacji.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy będą mogli bliżej przestawić zakres naszych usług, doradzić, a także przyszykować orientacyjną, indywidualną wycenę.

Komfort House – usługi glazurnicze Warszawa – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług!