Spieki kwarcowe to jedna z nowości w branży glazurniczej – już teraz zyskały sobie szerokie grono fanów eleganckich wykończeń wnętrz. W naszej firmie Komfort House także możemy zaoferować Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi glazurnicze, które obejmują także spieki kwarcowe. Zapewniamy pełną obsługę dla klientów w Warszawie i okolicach. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Płytki takie jak spieki kwarcowe powstają z mieszaniny kwarcu, granitu, iłów łupkowych, a także posiadają dodatek pigmentów ceramicznych. Powyższe materiały są mielone na granulat, a następnie zostaje on odpowiednio sprasowany. Kolejny etap produkcji to wypalanie granulatu, czyli jego spiekanie w bardzo wysokich temperaturach wynoszących nawet około 1200 stopni Celsjusza. Następnie płyty mogą być docięte do odpowiednich wymiarów – także jako płytki wielkoformatowe mające nawet do 300 x 100 cm. Jednocześnie są one bardzo cienkie – posiadają grubość od 3 do 12 mm.

Spieki kwarcowe posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale nadają się między innymi do wykończenia ścian, posadzek, schodów, również wybierane są jako blaty kuchenne oraz łazienkowe, parapety, jak okładziny kominkowe. Można stosować je również na zewnątrz jako okładziny budynków, do wykończenia balkonów, tarasów. Szeroka gama efektownych wzorów powoduje, że można łatwo dopasować je do różnorodnych aranżacji!

Ze względu na swoje duże wymiary i niewielką grubość spieki kwarcowe wymagają specjalistycznego montażu, który prowadzony jest bardzo często w dwie osoby lub też z zastosowaniem odpowiednich akcesoriów. Prawidłowy montaż gwarantuje, że płytki będą równe i estetyczne. Płytki te można układać z fugami albo też zastosować popularny ostatnio montaż bezfugowy.

Nasza firma Komfort House zajmuje się świadczeniem profesjonalnych i kompleksowych usług glazurniczych w Warszawie, które obejmują również układanie spieków kwarcowych. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prac wykończeniowych i możemy zaoferować Państwu pełną i fachową obsługę w tym właśnie zakresie.

Nasza oferta kładzenia spieków kwarcowych obejmuje między innymi:
• usunięci starych płytek ceramicznych
• przygotowanie nawierzchni pod montaż nowych płytek
• układanie spieków kwarcowych
• szlifowanie narożników
• fugowanie
• przygotowywanie cokołów
• zabudowy ze spieków kwarcowych
• przygotowywanie otworów w płytkach
• i inne usługi glazurnicze

Do wszystkich zleconych nam prac podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując naszym klientom najlepszą jakość obsługi. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, a także współpracujemy z biurem projektowym. Również możemy zapewnić Państwu bardzo atrakcyjne ceny na rynku stołecznym.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej obsługi jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji, a także do uzyskania indywidualnej wyceny naszych usług.

Komfort House – spieki kwarcowe Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!