Nasza firma Komfort House zajmuje się kompleksowymi pracami związanymi z montażem pieców gazowych w: Warszawa, Łomianki. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi dla naszych klientów!

Kotły gazowe pozwalają na wygodne ekologiczne ogrzewanie domów, mieszkań, a także innych obiektów. Pozwalają na uzyskanie optymalnej sprawności, a przy tym zapewniają komfortową obsługę, która może odbywać się także z wykorzystaniem bezprzewodowych sterowników.

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na montaż kotłów gazowych. Naprzeciwko ich planom wychodzi nasza firma Komfort House, która od lat zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych prac montażowych w branży grzewczej. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia potrzebne do prowadzenia prac montażowych, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie!

Specjalizujemy się przede wszystkim w montażu pieców gazowych Thermagen – firmy działającej już od przeszło 30 lat na rynku urządzeń grzewczych w Polsce i w innych krajach. Firma Thermagen posiada w swoim asortymencie szeroką gamę kotłów, w tym kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Thermagen Solo oraz kotły kondensacyjne dwufunkcyjne Thermagen Duo pozwalające nie tylko na ogrzewanie budynków, ale również przygotowywanie C.W.U – ciepłej wody użytkowej.

Kotły gazowe firmy Thermagen spełniają wszystkie najwyższe normy europejskie i polskie. Dzięki funkcji kondensacji możliwe jest uzyskanie jeszcze lepszych efektów grzewczych. Wykorzystują nowoczesne, inteligentne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest uzyskanie optymalnych parametrów pracy – nawet do 100% sprawności! Posiadają między innymi czujniki temperatury dostosowujące pracę kotła do warunków pogodowych, a także umożliwiają łatwe sterowanie oraz programowanie pracy zgodnie z indywidualnymi wymaganiami użytkowników.

Zastosowanie kotłów gazowych od firmy Thermagen to nie tylko gwarancja komfortowego ciepła, ale również zmniejszenie kosztów ogrzewania oraz ekologia – obniżona emisja szkodliwych substancji do atmosfery. Sprawdź naszą ofertę Thermagen – ekologiczne piece kondensacyjne Warszawa.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w ramach montażu pieców gazowych – możemy zapewnić naszym klientom profesjonalne wsparcie przy montażu kotła na gaz po raz pierwszy w danym obiekcie, a także przy wymianie istniejącego kotła na nowszy model.

Nasza oferta montażu pieców na gaz obejmuje między innymi:
• demontaż obecnego kotła gazowego
• montaż kotła kondensacyjnego jednofunkcyjnego i dwufunkcyjnego
• montaż kotła gazowego ze zintegrowanym zasobnikiem
• wykonanie systemu spalinowego z podłączeniem do kotła
• wykonanie przyłącza gazowego
• i inne prace związane z montażem kotła na gaz

Naszym klientom zawsze zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę, terminowość, a także korzystne ceny – prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami montażu kotłów grzewczych, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli udzielić Państwu dokładnych informacji.

Komfort House – montaż pieców gazowych Warszawa – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w tym zakresie!